Czarny krem maślany

8.05.2021

Czarny krem maślany
Czarny krem maślany

Już jest! Kurs z robienia czarnego kremu maślanego praktycznie bez używania barwnika wjechał na platformę!

Kurs dostępny jest w subskrypcji premium.

Pokazuję mój autorski wypracowany przepis na uzyskanie mocno czarnego koloru kremu bez nadmiernego używania barwnika i tym samym krem ten nie barwi tak buzi po zjedzeniu, jak to jest w przypadku większości czarnych kremów z dużą ilością barwnika.

Na końcu kursu pokazuję test koloru wmasowując krem w dłonie i spłukując krem całkowicie z rąk tylko przy użyciu wody. Nie ma konieczności też czekania czy podgrzewania i chłodzenia kremu, aby kolor się wysycił. Krem jest czarny od razu po przygotowaniu, co przyspiesza znacząco Twoją pracę, nie musisz się więcej stresować czy krem Ci wyjdzie oraz czy będzie on czarny.

Nauczysz się:

  • Jakich składników należy użyć
  • Jak zrobić czarną bazę i jednocześnie uzyskać mocno czarny kolor kremu
  • Jak uzyskać idealną konsystencję do tynkowania

Nie zastanawiaj się i od dziś dowiedz się jak zrobić czarny krem bez barwnika, którym otynkujesz lub udekorujesz tort!

Przejdź do kursu!