Kalkulator do wyceny tortów

4.06.2021

Kalkulator do wyceny tortów
Kalkulator do wyceny tortów

Kalkulator do wyceny tortów

Nowy kalkulator do wyceny tortów, nad którym ostro ostatnio pracowaliśmy, jest już dostępny na platformie. Dzięki niemu wyliczysz ile tak naprawdę powinno kosztować Twoje słodkie dzieło, jeśli je sprzedajesz. Często spotykam się z sytuacjami, gdzie widzę, jak nisko wyceniane są torty, po kosztach, a bardzo często nawet poniżej kosztów, więc tak naprawdę osoba robiąca tort nie tyle, co oddaje tort charytatywnie, a jeszcze do niego dopłaca. Nie tak to powinno wyglądać. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, co tak naprawdę wchodzi w skład wyceny tortu, a nie są to tylko same składniki, jak może wiele osób myśli. Zacznij prawidłowo cenić swoją pracę i weź pod uwagę każdy aspekt podczas wyceny tortów.

Kalkulator do wyceny tortów
Kalkulator do wyceny tortów

Z kalkulatora możesz korzystać za darmo bez wykupionej subskrypcji, ale nie można zapisać wyceny. Z planem Podstawowym możesz zapisać 2 wyceny, a z planem Premium możesz zapisać do 20 wycen na swoim profilu i zawsze możesz do nich wrócić oraz je edytować. Jeżeli wygaśnie Ci subskrypcja, to stracisz dostęp do zapisanych wycen, ale po odnowieniu subskrypcji pojawią się one z powrotem.

Z kalkulatorem wyliczysz cenę tortu w oparciu o:

  • Koszt produktów spożywczych
  • Dodatkowe koszty
  • Czas Twojej pracy
  • Koszt dostawy
  • Koszty stałe

Przejdź do kalkulatora!

Transmisja LIVE, gdzie przechodzę, pokazuję i omawiam cały proces wpisywania danych do kalkulatora dostępna jest na naszym Facebook'u.